Warning: Undefined variable $force_rememberme in /home/acc00551/tihon.com.ua/www/wp-content/plugins/pwa-for-wp/admin/common-function.php on line 222
Дульні пристрої для АК-74 - Tihon

Дульні пристрої для АК-74

Під час сучасного тюнінгу АК-74 вибір дульних насадок відіграє ключову роль у поліпшенні бойових характеристик зброї. Варіюючи від дульних гальм до глушників, кожен пристрій покликаний вирішувати певні завдання: від зниження віддачі та поліпшення контролю вогню до зменшення звукового і світлового сигналу під час пострілу. Серед широкого спектра доступних модифікацій продукція компанії Tihon виділяється інноваційним підходом і високою якістю, пропонуючи рішення як для професійних військових, так і для ентузіастів.

ДТК Tihon Dragon АК-74

ДТК Tihon Dragon – це вершина інженерної думки в галузі дульних гальм. Випускається як з титану, так і зі сталі, оснащений технологією “Short Energy Pulse”, яка скорочує віддачу і підкидання ствола на 80% ефективніше, ніж заводське. Ціль залишається в прицілі навіть при інтенсивному вогні.

ДГК та Полум'ягасники

ДГК Dragon АК-74 5.45

2900 4900 

ДТК Tihon Fight АК-74

Простота і надійність – два ключові слова, які описують ДТК Fight для АК-74. Це дулове гальмо підходить для тих, хто шукає ефективне і при цьому доступне за ціною рішення. Знижує віддачу, полегшуючи контроль зброї під час стрільби.

ДГК та Полум'ягасники

ДГК АК-74 Fight 5.45

1400 

Полумʼягасник Tihon АК-74

Полум’ягасники Tihon, виконані з титану або сталі, зменшують спалах під час стрільби. Це критично важливо для маскування позиції оператора і ведення вогню в умовах зниженої видимості.

Bestseller

ДГК та Полум'ягасники

Полум’ягасник АК-74

1200 3400 

Глушник Tihon Vihor АК-74

Бестселер серед продукції для АК-74 калібру 5.45×39 завдяки титановій конструкції та технології газорозвантаження. Ця технологія запобігає утворенню овергазу, не забруднює боєкомплект і збільшує ресурс ствола, роблячи прилад вибором професіоналів.

5.45x39

Класичні Глушники

Vihor АК-74

11500 

Глушник Tihon Оберіг L

Флагманський глушник Оберіг L для АК-74 калібру 5.45 кращий за попередника. Менші габарити (180 проти 200), вага (430 проти 450), звук (-36 дБ проти -34 дБ). Завдяки технології газорозвантаження, також виключається ризик овергазу, що є обов’язковим фактором для коректної роботи автоматики, підтримання чистоти боєкомплекту і подовження терміну служби зброї.

.223/5.45

Класичні Глушники

Оберіг L

18600 

Вибір дульної насадки для АК-74 – це не тільки питання особистих уподобань, а й ключовий аспект забезпечення ефективності та комфорту під час стрільби. Нові розробки Tihon, такі як ДТК Dragon і Fight, полум’ягасники, а також глушники Vihor і Оберіг, пропонують сучасні технології для бійця.
Заводське дулове гальмо “Вовчий зуб” неактуальне через обмежену ефективність порівняно з сучасними рішеннями.
Обираючи між титаном і сталлю, варто пам’ятати, що титанові ДТК і полум’ягасники важать у 1.7 раза менше, що може бути критично важливим фактором у тривалих місіях або інтенсивних бойових діях.


Warning: Undefined array key "tlap_yametrika_ecommerce" in /home/acc00551/tihon.com.ua/www/wp-content/plugins/true-lazy-analytics/functions.php on line 293