Ця інформація є обов’язковою для ознайомлення, оскільки важлива для вашої безпеки і може вплинути на ваші законні права. Недотримання рекомендацій, що містяться в документі, може призвести до серйозних травм, пошкодження зброї, а також до пошкодження інших предметів, що знаходяться поблизу.
НВО “Tihon” не несе відповідальності за будь-які збитки, травми або будь-яку юридичну відповідальність, що прямо або опосередковано виникла в результаті використання цього продукту.

Використовуючи наші пристрої, ви підтверджуєте, що уважно прочитали цю відмову від відповідальності та попередження і що ви розумієте та погоджуєтеся дотримуватися викладених у них положень та умов. Ви погоджуєтесь з тим, що несете одноосібну відповідальність за свою поведінку при використанні цього продукту та всі його наслідки.

Користувач погоджується використовувати цей пристрій лише для відповідних цілей та відповідно до всіх застосовних законів, правил і положень, а також з усіма умовами, запобіжними заходами, практиками та рекомендаціями щодо безпечного поводження зі зброєю.

Першу установку пристрою НВО “Tihon” завжди повинен проводити досвідчений і компетентний зброяр, навіть якщо на гвинтівці вже є заводське дульне різьблення.

Глушники НВО “Tihon” сконструйовані з невеликим зазором між кулею та внутрішнім каналом ствола для досягнення безпеки та максимально можливої ​​ефективності глушника. Тому важливо точно нарізати дульну частину ствола. Під час виробництва центральна лінія глушника перевіряється з віссю ствола декілька разів, що гарантує співвісність.

Перший монтаж глушника/дтк повинен виконувати та перевіряти кваліфікований та компетентний зброяр для забезпечення необхідної точності.

Гарантія виробника не розповсюджується на пошкодження, що виникли внаслідок невдалого монтажу глушника.

Ніколи не використовуйте глушник з кільцем Crush Washer.

Переконайтеся, що ви використовуєте глушник, розроблений для вашого калібру. Якщо ви сумніваєтеся, зателефонуйте або надішліть нам електронного листа і запитайте.

Самозбірні патрони слід використовувати з обережністю. «Посилені» та «ослаблені» боєприпаси можуть вийти з ладу і, як наслідок, пошкодити пристрій НВО “Tihon” та зброю або пошкодити інші предмети, що знаходяться поблизу.

Перед використанням переконайтеся, що пристрій НВО Tihon надійно закріплений на зброї. Завжди перевіряйте глушник на наявність пошкоджень, а також чистоту і гладкість різьблення. Після демонтажу глушника/дтк і дайте йому охолонути, перш ніж помістити його в сумку або аналогічну кобуру.

Ніколи не стріляйте з дуже гарячих глушників.

Технічне обслуговування важливе з міркувань безпеки:
Недотримання інструкцій з технічного обслуговування може призвести до корозії, яка може незворотно пошкодити ствол та компоненти всередині глушника. Це може призвести до збоїв у роботі та поставити під загрозу безпеку!

При стрільбі в глушнику утворюється конденсат, який, крім інших сполук, містить аміак. Ми рекомендуємо знімати глушник одразу після використання. Ніколи не зберігайте та не транспортуйте зброю з одягненим глушником/дтк.
Після використання зберігайте глушник у теплому, сухому місці, де повітря може вільно проходити через глушник, щоб випаровуватися конденсат. Коли глушник висохне, нанесіть на нього трохи зброї. Переконайтеся, що різьблення глушника та гвинтівки чисте та змащене.


Цей документ може бути змінено на розсуд НВО Tihon.